Kersti Naarits

Kersti Naarits

BODYPUMP; käed, kõht, tuharad; ATTACK your BODY
Kersti on tegelenud spordiga kogu oma teadliku elu. Peale gümnaasiumi õpinguid läks edasi õppima Tallinna Ülikooli ja nüüdseks omab kehakultuuri õpetaja magistrikraadi. Liikumist on ta alati au sees hoidnud ja teeb seda juba mitmeid aastaid nii lasteaias, koolis kui ka spordiklubis. Kersti omab EOK aeroobika ja rühmatreeningute tasemetunnistust, on litsentseerituid BODYPUMP instruktor, samuti omab ta spinningu treeneri tunnistust. Kas teadsite, et Kerstil on trennikott ja riided alati autos kaasas :)

Ivi Lõomets

Ivi Lõomets

Power Vinyasa jooga, Yin jooga
Ivi pühendunud joogi, kelle selja taga ka aeroobikatreenerikogemus. 2010. aastal leidis ta enda jaoks jooga ning on õppinud mitmetel koolitustel juhendama erinevaid joogatunde. Ivi on läbinud Vinyasa jooga 200 tunnise kooli ja õppinud Yin joogat Pille Eikneri käe all. Ivi jumaldab joogat ja seda õhkab igas tema mõnusas trennis.

Aivi Kaljos

Aivi Kaljos

BODYCOMBAT
Aivi on meeskonna pesamuna ja mitte vanuseliselt vaid treeneri töö staaži tõttu, kuid ega see ei muuda tema trenne vähem nauditavamateks. Aivi juhendatavas BODYCOMBATI trennis saad tõelise elamuse kuna trenn on võitluskunstidest inspireeritud, kus erinevad enesekaitse- ja poksiliigutused on ühendatud kaasakiskuva muusikaga. Ideaalne üldfüüsiline treening, mis arendab vastupidavust ja koordinatsiooni. Kas teadsite, et Aivi on kaksikute ema ja trennisaalist eemal olles on ta tegev iluvaldkonnas.

Kätlin Heiskonen

Kätlin Heiskonen

HIIT, Booty+ABS, ABS Express, Nike Training Club Training, personaaltreeningud
Kätlin on sporti teinud juba lapsest saati. Tantsinud kõrgel tasemel võistlustantsu, osalenud fitnessi võistlustel. Kätlini spordilembus on väga silmapaistev, ei ole päeva kui ta trenni ei tee, kas jõusaalis, rattaga sõites või joostes. Põhitöö on Kätlinil hoopis koolis - kehalise kasvatuse õpetaja. Kätlin on lõpetanud Tallinna Ülikooli kehakultuuri teaduskonna bakalaureuse õppe ja omandab magistri kraadi samal erialal. Samuti omab ta fitnessi - ja jõusaali treeneri kutsetunnistust. Kas teadsite, et Kätlinil on kaksikõde ja tema suurimaks nõrkuseks on jäätis :)

Sven Hõbemägi

Sven Hõbemägi

Jõusaali ringtreening, personaaltreeningud
Sven on lõpetanud Tallinna Ülikooli kehakultuuri teaduskonna magistri õpingud ja täiendanud end mitmetel erialastel koolitustel. Omab EOK fitnessi ja kulturismi treeneri kutsetunnistust. Sven on ennast pidevalt täiendanud spordi, toitumise ja tervisliku liikumise valdkonnas erinevatel koolitustel ning esinenud ise ettekannetega mitmetel eelnimetatud valdkondlikel seminaridel nii Lääne-Virumaal kui ka mujal üle Eesti. Sven on suur spordisõber olnud terve elu, tema lemmik spordialaks on olnud korvpall ja lisaks spordile on talle meeldinud ka koorilaul, millega on ta tegelenud päris mitu aastat.

Mirje Vilt

Mirje Vilt

BODYBALANCE, käed, kõht, tuharad, step-fatburn, Pilates, ZUMBA
Mirje on terve teadliku elu tegelenud spordiga. Tants on tema suurim kirg olnud pikka aega ja ega see kirg ei ole tänaseks jahtunud. Mirje on lõpetanud Tallinna Ülikooli kehakultuuri teaduskonna magistri õpingud ning koolitanud ennast mitmetel koolitustel treeneri ameti alaselt. Põhitööks on Mirjel lasteaias liikumistundide juhendamine, ning vabal ajal võib teda kohata metsades jooksmas või orienteerumas. Liikumine on elu alus ja Mirje jaoks puhas rõõm

Rene Kuusik

Rene Kuusik

Jõusaali ringtreening, personaaltreeningud.
Jõusaali personaaltreeningud juhendab Rene Kuusik, kes omab kulturismi- ja fitnessitreeneri EOK treeneri kutsetunnistust. Rene Kuusik töötab treenerina aastast 2007.